O nás

anita_05

Sídlo společnosti.

Společnost Anita se zabývá vývojem, výrobou a prodejem průmyslových šicích strojů GARUDAN. Firma je dnes největším východoevropským výrobcem a distributorem průmyslových šicích strojů. Nabízíme Vám komplexní řešení dodávek šicí a vyšívací techniky a také žehlicí a střihárenské techniky.

 

 

 

anita_07

Technologické postupy lze vyzkoušet v našem showroomu.

Technologické poradenství je standardní službou naší společnosti. Tým zkušených pracovníků, dlouhodobě působících v oboru šití je připraven se podělit o své zkušenosti.

 

 

 

 

anita_06
Předváděcí síň – showroom.

K dispozici je Vám naše předváděcí síň s cca 50 typy strojů, kde lze odzkoušet požadované šití. Pokud není vhodný nebo Vámi požadovaný stroj k dispozici na předváděcí síni, připravíme Vám ho k odzkoušení do cca 3 dnů.

 

 

 

 

anita_08

Sídlo naší pobočky v Brazílii.

Šicí technika pod značkou GARUDAN je vyvážena do více než 15 zemí světa, a to jak přes firemní zástupce, tak i prostřednictvím vlastní pobočky Garudan do Brasil Comércio de Máquinas Ltda. , která poskytuje komplexní prodejní podporu pro trhy Jižní Ameriky.

 

 

 

anita_09

Sklad náhradních dílů.

Nárůst prodeje strojů Garudan je dán především kvalitou a životností strojů, rychlými dodacími termíny strojů a náhradních dílů, dobrou cenou a v nemalé míře i technickou podporou prodejních zástupců. Disponujeme velkým skladem náhradních dílů, s více jak 100 000 položek, tak abychom byli schopni Vaše objednávky vyřizovat pokud možno do 24 hodin. Odpovědět na Vaše dotazy jsme připravení: Od pondělí do pátku od 7:00 do 16:30 hodin Pokud hledáte produkt, podobný nabídce našeho e-Shopu, a nemůžete ho najít, prosím kontaktujte nás. Rádi pro Vás nalezneme řešení.

 

 

 

 

anita_10

Prostory výroby a servisu.

Za značkou Garudan stojí vlastní výroba, vývojové zázemí, flexibilita a profesionální tým.