Vývoj

Naše vývojové oddělení zabezpečuje nejen technické změny u strojů vyžádané zákazníkem, ale i vývoj a výrobu vlastních strojů. Šicí stroje značky Garudan neustále zlepšujeme a posouváme kupředu. Věříme, že dokážeme najít řešení i pro Vás.

GPS série

Úspěšným výsledkem vývoje bylo roku 2010 uvedení na trh nové generace elektronicky řízených šicích strojů GPS/G série (video), která je vyvinuta naší společností. Řada je charakteristická nezaměnitelným originálním designem a širokou škálou použitelnosti při výrobě v celém textilním i obuvnickém odvětví. Nová řada GPS/G byla vyvinuta tzv. stavebnicovým systémem a obsahuje 5 typů strojů, které se vyznačují vysokou unifikací dílců.

gps_3525 gps_6032

Na tuto sérii navázala roku 2016 řada GPS/H. Řídící systém H série rozšiřuje původní systém o možnost programování elektronicky ovládané přítlačné patky. Nově je dále podporován přímý import DXF dat do stroje. Vylepšený ovládací software usnadňuje práci obsluze stroje a vede k dosažení lepších výsledků.

gps_h_2010 gps_h_2213

Nejnovějším pokrokem ve vývoji je od roku 2018 série GPS/X (video) pro extra silné šití, která zahrnuje první programovatelný šicí stroj na světě pracující bez použití náhonových pásků. Nové technické řešení stroje využívající speciální šroubovou hřídel s kuličkovou maticí vykazuje lepší parametry. Odstraňuje také nedostatky stávajících strojů používajících ozubené řemeny nebo lineární kuličkové šrouby.

gpsx3525 gpsx3525_04n

Speciální stroje na zakázku

Pro naše zákazníky jsme navrhli a vyrobili automatický šicí stroj Garudan GPS/G-6032G-35 pro šití úklidových mopů (video) a elektronicky řízený šicí stroj Garudan GPS/G-2527J-40 pro našívání kapes (video).

Garudan_2013_1_e